Kontakt
Find din billige skiferie her
Ændre børns alder
Du kan også kontakte os på 96 750 700

Kontakt os

Åbningstider

Man-tors kl. 08.00 – 15.00
Fredag kl. 08.00 – 14.00

Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Bemærk: Vi har lukket fredag d. 17/5

Adresse

Vinterly
Vasevej 37
6950 Ringkøbing

Kontakt

+45 96 750 700
ski@vinterly.dk

Vinterly skieksperter

 

Linda Petersen
Skiekspert

"Jeg har boet 10 år i alperne, og er uddannet skiinstruktør, ligesom jeg har arbejdet på flere af vores egne hoteller" 


Lær Linda bedre at kende her.


Tlf: 96 750 708

linda@vinterly.dk


 

Johanne Møllegaard Domdal
Skiekspert 

Med 14 år for Vinterly synes jeg stadig det dejligste ved min hverdag er at kunne videregive de gode skioplevelser til andre”


Lær Johanne bedre at kende her.


Tlf. 96 750 701
johanne@vinterly.dk

 

 

Anders Gandrup Munk
Skiekspert

”Jeg har stået på ski siden jeg var barn, så det er fantastisk nu at kunne rådgive andre skientusiaster med valget af deres næste skiferie”


Lær Anders bedre at kende her.


Tlf: 96 750 707

anders@vinterly.dk

 

Daniel Færmann
Marketing

"Jeg har været guide for efterhånden rigtig mange år siden, og har brugt hele mit arbejdsliv i rejsebranchen"
 
Lær Daniel bedre at kende her.

Tlf: 96 750 705
daniel@vinterly.dk


 

Majbritt Jensen
Salgschef

"Jeg har faktisk arbejdet med oplevelser, service og rejser stort set hele mit lange liv, og brænder for det hver eneste dag"


Lær Majbritt bedre at kende her.


Tlf: 96 750 703
majbritt@vinterly.dk


Ann-Sofi Stoklund
HR chef

Tlf: 96 742 292
ann-sofi@skigroup.dk


Sofie Lind
HR assistent

sofie@skigroup.dk

96 750 700
Vinterly skirejser